Боротись за віру, раз дану святим

Про Асоціацію

Асоціація проводить власні дослідження з метою відділення істини від неправди, а саме: справжнього християнського вчення і практики від того, що претендує на істинність, але таким не є. Завдання Асоціації – роз’яснювати та інформувати, щоби допомагати Божим людям виконувати апостольську заповідь:

До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою? Яка згода в Христа з белійяаром? Або яка частка вірного з невірним? Або яка згода поміж Божим храмом та ідолами? Бо ви храм Бога Живого, як Бог прорік: Поселюсь серед них і ходитиму, і буду їм Богом, а вони будуть народом Моїм! (2Кор.6:14-16)

Асоціація свідчить про згубність тих чи інших доктрин, ідей, практик та захищає справжнє, здорове, біблійне християнство, моральні цінності, права та свободи віруючих.

І не беріть участи в неплідних ділах темряви, а краще й докоряйте. (Еф.5:11)

Багато бо є неслухняних, марнословців, зводників, особливо ж з обрізаних, їм треба уста затуляти: вони цілі доми баламутять, навчаючи, чого не належить, для зиску брудного. (Тит.1:10,11)

Асоціація озброює Божих людей для проголошення Його Слова.

А Господа Христа святіть у ваших серцях, і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас, із лагідністю та зо страхом. (1Петр.3:15)