Боротись за віру, раз дану святим

Культи

Чого насправді вчить Біблія про Святого Духа

Чого насправді вчить Біблія про Святого Духа

Сьогодні певне, що немає такої людини, яка би не зустрічалася або не чула про діяльність Свідків Єгови. Дана релігійна організація спотворює Біблійне вчення. Тому для Євангельських віруючих надзвичайно важливо знати позицію Свідків Єгови, щодо вчення про особу Духа Святого. І ще більш важливо знати, яку відповідь дає Євангелія для того, аби не похитнулася віра.

Читати далі

Як спілкуватися зі Свідками Єгови

Як спілкуватися зі Свідками Єгови

Перш за все, навіть послідовники культів, яким є і Організація Сторожової Башти, - це люди. Це грішні люди, які потребують спасіння. Писання повідомляє нам у посланні ап. Павла до римлян, п’ятому розділі, десятому вірші, що кожна грішна людина є ворогом Богові. Ми, як служителі Бога, маємо доносити до людей Євангеліє, вказувати людям на єдиний шлях спасіння – Ісуса Христа. Апостол Павло у посланні до коринтян написав: «Оце ми як посли замість Христа, ніби Бог благає через нас, благаємо замість Христа: примиріться з Богом!» (2Кор.5:20).

Читати далі

Свідки Єгови – це культ чи християнська конфесія?

Свідки Єгови – це культ чи християнська конфесія?

Чим насправді Організація Сторожової Башти є єдиною правдивою релігією (як сама про себе заявляє), християнською організацією, чи, можливо, ОСБ і насправді є культом, як це про неї говорять. Для того, щоб це з’ясувати, спершу необхідно розглянути, що таке культ, а потім визначити, чи є в ОСБ його ознаки, які б і могли охарактеризувати її як культ.

Читати далі

Чому варто працювати зі Свідками Єгови

Чому варто працювати зі Свідками Єгови

Для чого взагалі потрібно займатися працею з послідовниками Організації Сторожової Башти? Що нас має спонукати до цієї праці? Щоб відповісти на ці запитання, в даному розділі буде представлено реальність загрози організації, яка проявляється в її швидкому росту, небезпечному впливу на фізичне і психологічне здоров’я її послідовників, а також Біблійне заохочення до захисту своєї віри і благовістя серед «Свідків Єгови».

Читати далі